• 1402/11/07 - 12:00
  • - تعداد بازدید: 132
  • - تعداد بازدیدکننده: 127
  • زمان مطالعه : 1 دقیقه
معاونت غذا و دارو دانشگاه علوم پزشکی فسا برترین معاونت در ثبت شیرخشک در سامانه تیتک

طبق اعلام سازمان غذا و دارو، دانشگاه علوم پزشکی فسا در صدر جدول 10 دانشگاه با بیشترین نسبت ثبت شیرخشک در سامانه تیتک قرار دارد.

معاون غذا و داروی دانشگاه علوم پزشکی فسا گفت: طبق اعلام سازمان غذا و دارو، دانشگاه علوم پزشکی فسا در صدر جدول 10 دانشگاه با بیشترین نسبت ثبت شیرخشک در سامانه تیتک قرار دارد.

معاون غذا و داروی دانشگاه علوم پزشکی فسا گفت: طبق اعلام سازمان غذا و دارو، دانشگاه علوم پزشکی فسا در صدر جدول ۱۰ دانشگاه با بیشترین نسبت ثبت شیرخشک در سامانه تیتک قرار دارد.

 

دکتر شعله خانی افزود: شیرخشک یکی از محصولات مشمول دریافت ارز یارانه‌ ای (۴۲۰۰ تومانی) در کشور است و تفاوت قیمت آن در داخل با کشورهای همجوار زمینه را برای قاچاق این محصول فراهم کرده بود و همین امر مشکلاتی را در عرضه آن به دنبال داشت و در این راستا سازمان غذا و دارو از ماههای گذشته عرضه شیرخشک عادی و متابولیک را به ارایه کدملی متقاضی محدود کرد و داروخانه‌ ها ملزم شدند پس از دریافت کدملی متقاضی آن را در سامانه مربوطه ثبت و محصول را به خریداران عرضه کنند و با ثبت شیر خشک در سامانه تی‌ تک مشکل نشتی و قاچاق شیر خشک بر طرف شده است.

 

معاون غذا و دارو در پایان خاطر نشان کرد: با توجه به فراهم شدن زیر ساخت‌ های موجود استعلام شناسه رهگیری، ثبت اطلاعات دریافت کنندگان انواع شیر خشک و غذاهای ویژه  کلیه شرکت‌ های تامین کننده، توزیع کننده و داروخانه از تاریخ مذکور ملزم به ثبت اطلاعات دریافت کننده انواع شیر‌ های خشک می‌ باشند.

  • گروه خبری :
  • کد خبر : 10514
کلمات کلیدی
علی خادمی
خبرنگار

علی خادمی

عبارت خود را درج و جهت جستجو کلید

تغییر اندازه فونت:

تغییر فاصله بین کلمات:

تغییر فاصله بین خطوط:

تغییر نوع موس: