معاونت غذا و دارو - دانشگاه علوم پزشکی و خدمات درمانی

green

اخبار و اطلاعیه ها

اخبار معاونت

 

به گزارش وب دا ؛ طی حکمی از سوی دکترعلی اصغر خالقی ریاست دانشگاه علوم پزشکی فسا، دكتر مریم بهمنیار به عنوان سرپرست معاونت غذا و داروی دانشگاه " منصوب گردید.

متن این حکم به شرح ذیل می باشد

سركار خانم دكتر مریم بهمنیار

استادیار محترم دانشگاه و فوق تخصص گوارش كودكان

با سلام

نظر به تعهد، تخصصو شایستگی های سركار، بدینوسیله جنابعالی را بعنوان " سرپرست معاونت غذا و داروی دانشگاه علوم پزشكی فسا " منصوب می نمایم. امیدوارم با بهره گیری از دانش و توانمندیهای خود و استفاده از جمیع ظرفیت های موجود و بخصوص پتانسیل های بالقوه اعضای محترم هیات علمی ، داروسازان محترم، متخصصین و كارشناسان تغذیه و صنایع غذایی و همه پرسنل شریف زیر مجموعه در راستای ارائه خدمت به مردم و نقش بی بدیل آن حوزه در سلامت شهروندان موفق و سربلند باشید.

همچنین ریاست دانشگاه علوم پزشکی فسا در پیامی از خدمات و تلاش های خانم دکترصفورا محبی در دوران تصدی معاونت غذا و داروی دانشگاه علوم پزشكی فسا قدردانی کرد.

متن این پیام به شرح ذیل می باشد:

سركار خانم دكتر صفورا محبی

با سلام و تحیت

اینك كه بعد از مدتها تلاش و زحمت بی شائبه در سمت معاونت غذا و داروی دانشگاه علوم پزشكی فسا، مقرر است در جایگاه دیگری خدمت نمائید بر خود فرض و واجب می دانم كه به یمن همه زحمات سركار، كه بی تردید منشا خیر و بركاتی نیز بوده اید و قطع به یقین در نزد خداوند منان برای شما باقیات و صالحاتی نیز ملحوظ خواهد شد، كمال تشكر و قدردانی نمایم، عزت و سعادت و سربلندی شما را از ایزد لایزال مسئلت دارم.