معاونت غذا و دارو - دانشگاه علوم پزشکی و خدمات درمانی

green

اخبار و اطلاعیه ها

اخبار معاونت

وزیر بهداشت در این مراسم ضمن تشکر از آقای دکتر شیبانی که بیش از 30 سال در خدمت مردم و ج.ا.ایران بوده اند، اظهار داشتند ایشان پرونده درخشانی در حوزه دارو و غذا دارند که در صدر آن صداقت قرار دارد.

جناب آقای دکتر طریقت همچنین از جناب آقای دکتر حاجی آخوندی برای قبول سمت معاون غذا و دارو و رئیس سازمان غذا ودارو در این برهه حساس حیاتی تشکر نمودند از ایشان خواستند که با کمک سایر همکاران در این سازمان به تامین آرامش و نیازهای حیاتی مردم در حوزه دارو، غذا و تجهیزات و ملزومات پزشکی بپردازند. همچنین ایشان اذعان داشتند که با توجه به تحریم ها و کمبودها، آنچه باید جدی تر از قبل مورد توجه قرار گیرد، تولید است و باید تمام تلاشمان را کنیم که به جایگاه اصلی خود دست یابیم.

 در این مراسم جناب آقای دکتر شیبانی ضمن تبریک سال نو و خیرمقدم به جناب اقای دکتر حاجی آخوندی برای حضور در این سازمان فرمودند با توجه به شناختی که طی این چندسال از آقای دکتر حاجی آخوندی بدست آورده ام، با طیب خاطر این امانت را به دست ایشان می سپارم.

ریاست سابق سازمان غذا و دارو با تشکر از کلیه همکاران محترم در سازمان غذا و دارو فرمودند با توجه به چالشها و تنش هایی که این چندساله داشتیم اگر لطف خداوند متعال و کمک و همکاری کلیه همکاران محترم در سازمان غذا و دارو نبود مطمئنا به مشکلات بیشتری برمی خوردیم. ما با کمک همکارانمان توانستیم در این دوره هم سازمان را تشکیل دهیم و هم شعار حمایت از تولید و مدیریت واردات را به تحقق برسانیم. و مطمئنا در آینده نیز با توجه به مدیریت جناب آقای دکتر حاجی آخوندی شاهد پیشرفت های بیشتری خواهیم بود.

جناب آقای دکتر حاجی آخوندی  نیز با تشکر از آقای دکتر شیبانی که در دوره تصدی گری خود تیم خوبی را تشکیل داده اند و مهارت و کارآزمودگی مدیران این سازمان نمود خوبی را در حوزه غذا و داروی کشور دارد. ایشان اظهار داشتند یکسری برنامه های جدید هم دارم که در اولین جلسه ای که انشاالله به زودی برگزار می گردد مورد بررسی و برنامه ریزی قرار می گیرد.

منبع:سايت سازمان غذا دارو